Westace

Westace

Westace combineert casino, live casino en sportweddenschappen in één account. Nieuwe spelers kiezen tussen een welkomstaanbieding voor casino of sport, in euro's of in crypto. Hieronder leggen we uit hoe de bonussen, spellen en betalingen bij Westace werken.

Bonus claimen
Spellen Westace
Westace — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Maestro
Maestro
MasterCard
MasterCard
Ethereum
Ethereum
Bank Transfer
Bank Transfer
Crypto
Crypto
Apple Pay
Apple Pay
Google Pay
Google Pay
Blik
Blik

Westace — Aanbieders

Bgaming
Bgaming
Booongo
Booongo
Evolution
Evolution
Truebal
Truebal
Big Daddy Gaming
Big Daddy Gaming
Blueprint Gaming
Blueprint Gaming
Big Time Gaming
Big Time Gaming
Fantasma
Fantasma
GameArt
GameArt
Avatar UX
Avatar UX
OnderdeelDetails
CasinoWestace
MarktNederland
ValutaEUR, USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana, Cardano
SpelsoortenSlots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games, kaartspellen, arcade, game shows, Megaways, Bonus Buys
AanbiedersOnder meer Novomatic, Playtech, Hacksaw Gaming, Amusnet, BGaming
Welkomstbonus casino400% tot €15.000 + 400 FS
Welkomstbonus sport100% tot €100
VIP-programma5 niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire, Ruby
LoyaliteitsprogrammaWestace Rewards
ToernooienCasinotoernooien en Spin Rally, prijzenpot €300.000
SportsbookAanwezig, inclusief paardenraces en virtuele sport
Klantenservice24/7 live chat en support@the-lane.nl
MobielMobiele website, geen iOS- of Android-app
BeveiligingHTTPS actief
Leeftijd18 jaar en ouder

Account aanmaken bij Westace

  1. Open het registratieformulier op de website van Westace.
  2. Vul de gevraagde gegevens in en rond de registratie af.
  3. Bevestig dat je 18 jaar of ouder bent; Westace controleert de leeftijd van alle klanten.
  4. Log in en open het betaalgedeelte.
  5. Doe een storting en activeer daarna een aanbieding in het onderdeel My Bonus.

Bonussen bij Westace

Het aanbod is gesplitst in casino en sport, elk met een euro- en een cryptoversie. Naast de welkomstpakketten zijn er reloads door de week en in het weekend, plus cashback voor slots, sport en live casino. Activeren gebeurt in My Bonus na een kwalificerende storting; de volledige voorwaarden staan op de promotiepagina.

BonusTypeAanbodVoor wie
Casino Welcome PackageWelkomst400% tot €15.000 + 400 FSNieuwe casinospelers
Casino Crypto Welcome BonusWelkomst400% tot 20.000 USDT + 400 FSNieuwe spelers met cryptostorting
Sport First Deposit BonusWelkomst100% tot €100Nieuwe sportwedders
Sport Crypto Welcome BonusWelkomst100% tot 200 USDTNieuwe sportwedders met crypto
Casino Weekly ReloadReload70 free spinsTerugkerende casinospelers
Sport Weekly Reload BonusReload60% tot €600Terugkerende sportwedders
Casino Weekend Reload BonusReload€500 + 70 free spinsTerugkerende casinospelers
Casino Daily CashbackCashback15% tot €250Casinospelers
Sport Cashback BonusCashback10% tot €500Sportwedders
Live CashbackCashback25% tot €200Livecasinospelers

Bonus claimen in stappen

  1. Kies een aanbieding op de promotiepagina.
  2. Klik op READ MORE of JOIN NOW voor de voorwaarden.
  3. Doe een kwalificerende storting, met crypto als je voor een cryptoversie kiest.
  4. Activeer de bonus in het onderdeel My Bonus.

Spellen bij Westace

De bibliotheek is ingedeeld in rubrieken als Top, New, Popular, Provider of the Week, Superstars, Bonus Buys, Megaways, Streamers' Choice, Live Games, Instant Games, Slots, Table Games, All Jackpots en All Games. Het aanbiedersoverzicht sorteer je op Popular, A-Z of aantal titels; veel spellen zijn in demomodus te openen.

Online slots

Slots vormen de grootste categorie, met nieuwe releases naast vaste publiekstitels.

SpelAanbieder
Thunder StepJacks
Piggy Bankroll: Vault SmashPenguin King
Trophy Rush Triple BoostAmusnet
4 Crabbin' FortunesIron Dog
Book of Ra MagicNovomatic
Bonanza BillionBGaming
Viking Raid BonanzaClutch Gaming
Well of RichesNovomatic
Le PrechaunHacksaw Gaming
Crime King 1000Amusnet

Live casino

Het live casino heeft tafels van onder meer Playtech, Iconic 21, Imagine Live, Amusnet en Lucky Streak, met titels als Mega Fire Blaze Roulette Live, Quantum Roulette Live, Gold Saloon Roulette en Gravity Blackjack. De tafels werken op desktop en mobiel, en voor deze afdeling geldt een aparte Live Cashback van 25% tot €200.

Tafelspellen

Roulette en blackjack hebben elk een eigen rubriek: French Roulette, Vegas Roulette 500x, Dynamic Roulette 120x en Port Roulette, plus VIP Blackjack 1, 5 en 7, All Bets Blackjack, Deutsches Blackjack en Blackjack 7.

Overige spellen

Daarnaast zijn er jackpots, instant games, kaartspellen, arcade games en game shows, met jackpottitels als Bonsai Gold Hold & Win, Robin Hoodwink Pate Link, 36 Coins Grand Gold Edition en Book of Ra Deluxe 6. Westace organiseert casinotoernooien en een Spin Rally-ranglijst met een prijzenpot van €300.000. Via Westace Rewards verdien je met challenges en missies munten voor free spins, bonusgeld, gratis weddenschappen en shopartikelen.

Online wedden bij Westace

Het sportsbook heeft secties voor Sports, Live Betting, Virtual Sports en Horse Racing, met eigen bonussen.

OnderdeelAanbod
SportenTennis, voetbal, American football, tafeltennis, basketbal, honkbal, ijshockey, virtuele sport, paardenraces, esports
WedtypesPre-match, live, accumulator, Bet Builder, Boosted Odds, Early Payout
Welkomstbonus100% tot €100 of 100% tot 200 USDT
Reload60% tot €600
Cashback10% tot €500

Betaalmethoden bij Westace

Storten kan met Visa, Mastercard, Interac e-Transfer en cryptovaluta zoals Bitcoin, Ethereum en USDT. De stortingslimieten zijn vooraf niet zichtbaar; op de betaalpagina staan alleen de opnamelimieten. Voor opnames is de lijst ruimer, en hogere limieten horen bij de hogere VIP-niveaus.

MethodeTypeBeschikbaar voorLimieten
Withdraw to CardKaartOpnemen€10 – €3.000
SkrillE-walletOpnemen€10 – €5.000
MifinityE-walletOpnemen€10 – €2.500
USDT (ERC20, TRC20, BEP20, Solana)CryptoOpnemen€20 – €5.000
BitcoinCryptoOpnemen€60 – €5.000
BitCoinCash, Ethereum, Litecoin, TRXCryptoOpnemen€20 – €5.000
USDC, USDC Solana, BNB, DOGE, Solana, CardanoCryptoOpnemen€20 – €5.000

Opnemen in stappen

  1. Log in en open de betaalsectie van je Westace-account.
  2. Kies een opnamemethode uit de lijst hierboven.
  3. Vul een bedrag in binnen het minimum en maximum van die methode.
  4. Bevestig de aanvraag en volg de status in je account.

Klantenservice

Westace biedt 24/7 live chat, e-mail via support@the-lane.nl en een Engelstalig Help Centre. Voor wie het speelgedrag wil begrenzen zijn zelfuitsluiting en een afkoelperiode beschikbaar, naast een pagina over verantwoord spelen.

KanaalDetails
Live chat24/7 beschikbaar
E-mailsupport@the-lane.nl
Help CentreAanwezig op de website
TaalEngels

Veelgestelde vragen

Hoe activeer ik een bonus bij Westace?

Na een kwalificerende storting activeer je de bonus in het onderdeel My Bonus.

Wat houdt het casino-welkomstpakket in?

400% tot €15.000 plus 400 free spins, verdeeld over drie stortingsmatches.

Is er een aparte bonus voor cryptostortingen?

Ja: 400% tot 20.000 USDT plus 400 free spins voor casino en 100% tot 200 USDT voor sport.

Welke cashbackaanbiedingen zijn er?

15% tot €250 dagelijks op casino, 10% tot €500 op sport en 25% tot €200 op live casino.

Welke bonussen zijn er voor bestaande spelers?

70 free spins door de week, €500 plus 70 free spins in het weekend en 60% tot €600 op sport.

Wat is het minimum voor een opname?

Vanaf €10 bij kaart, Skrill en Mifinity, €20 bij de meeste crypto's en €60 bij Bitcoin.

2026-10-13